Dziecko
Dla firm
Usługi
Uroda
Supermarket
Ogród
Zwierzęta
Kultura i rozrywka
Sztuka i plastyka
Nieruchomości
Garaż
Dom
Szafa
Elektronika
Motoryzacja
Zdrowie
Sport i turystyka
BlogDziecko
Dla firm
Usługi
Uroda
Supermarket
Ogród
Zwierzęta
Kultura i rozrywka
Sztuka i plastyka
Nieruchomości
Garaż
Dom
Szafa
Elektronika
Motoryzacja
Zdrowie
Sport i turystyka
Blogpolska

książki
dwa brzegi 14 zł wstyd 20 zł przyimki niemieckie 8 zł spójniki niemieckie 8 zł świadek życia 5 zł psychologia a życie duchowe 10 zł Andrzej mleczko tylko dla d
10,00 zł

Ksiazeczka z naklejkami cyfry
Nieuzywana ksiazeczka z naklejkami o tematyce liczb. Świetna pomoc przy nauce liczenia. Wymiary: 21,5 x 13,5 cm.
3,50 zł

Cienka bransoletka metalowa srebrne koło obręcz
Nowa cienka bransoletka metalowa w kolorze srebrnym lub srebrna- zlotym z delikatnym wzorkiem, w kształcie koła, obręczy. Średnica: 6,5 cm. Posiadam 81 takich s
0,60 zł

Breloczek do kluczy, plecaka biały wojownik
Nowy breloczek np. do kluczy, plecaka w kształcie białego wojownika w zbroi. Wymiary: 10 x 4 cm. Przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom klimatów fantasy i woj
3,00 zł

Szydełkowa poszewka na poduszkę rycerz/ kwiaty
Nowa ręcznie wykonana szydełkowa poszewka na poduszkę. Z jednej strony rycerz na koniu, z drugiej kwiatowe wzory. Idealna ozdoba do salonu lub sypialni. Może st
190,00 zł

Zabawka na baterie kulka podskakująca, świecąca i grająca
Nowa zabawka na baterie świecąca, podskakująca i grająca piłka. Średnica piłki 11 cm. Ta interaktywna piłka zapewni Twojemu dziecku wiele radości i rozrywki. C
14,00 zł

Koszulka bawełniana bez rekawow w krate kupon
Używana koszulka bez rekawow w duża kratę grantowy, niebieski, beżowy, pomarańczowy. Firma Kupon, rozmiar 36. Skład: 90% bawełna, 7% poliester, 3% elastan. Wymi
14,00 zł

Duża naklejka na ścianę z księżniczka Piękna i Bestia
Nowa duża naklejka na ścianę, meble, drzwi z księżniczka Bella z bajki Disney Piękna i Bestia. Wymiary opakowania: 54 x 88 cm. Posiadam 3 takie same sztuki, ofe
15,00 zł

Układanka drewniana 4 klocki, 6 obrazkow
Nowa układanka drewniana, puzzle dla dzieci, 4 klocki, 6 obrazków pojazdów. Się face painting. Wymiary opakowania: 11,5 x 9,5 x 4 cm. Ta kreatywna układanka dr
15,00 zł

Naklejki motywujące 3d zajac
Nowe naklejki, nagroda po wizycie u lekarza dla dziecka, z nadrukiem soczewkowym. Naklejka przestawia skaczącego zająca wraz z napisem pomocnik lekarza. Posiada
1,00 zł

Termowzorek na ubrania naprasowywanka hello kitty
Nowy termowzorek z cekinami na ubrania srebrny z wzorem hello kitty, kotek z kokardka. Wymiary opakowania: 18 x 10,5 cm. Chcesz dodać wyjątkowy akcent do swoich
7,50 zł

Czarna bransoletka na gumce z drewnianych koralików
Nieuzywana czarna bransoletka na gumce z czarnych koralików. Średnica 7 cm. Bransoletka jest elegancka i uniwersalna, idealna do noszenia na co dzień lub odświę
5,00 zł

Kolczyki ciemnorozowe kwiatki hand-made
Nowe ręcznie wykonane ciemnorozowe kolczyki szydełkowe. W kształcie dużych kwiatów. Wymiary: 7 x 5 cm. Są one lekkie i delikatne, co czyni je idealnymi do nosze
25,00 zł

Elegancka sukienka niebieska kolnierzyk zwiewna Reserved
Używana elegancka sukienka w kolorze niebieskim, lekko wchodzącym w fiolet. Z króciutkimi rękawkami, kołnierzykiem z cekinami, taliowana ze zwiewnym, luźnym, ro
45,00 zł

Różowa koszula z podwijanymi rękawami dłuższy tył reserved
Pare razy założona koszula rozowa z podwijanymi rękawami, dluzsza z tylu, z ozdobnymi guzikami przy dekolcie i kołnierzykiem. Firma reserved, rozmiar 36. Skład:
32,00 zł

Długa zielona jaskrawa koszula bawelniana
Używana długa jaskrawa zielona koszula na długi rekaw zapinana na guziki. Może służyć tez jako tunika lub jako plażowy dodatek na strój kąpielowy chroniący prze
21,00 zł

Storytelling w promocji rękodzieła - klucz do sukcesu
Jak odnieść sukces w sprzedaży rękodzieła? Co jest ważne w promocji własnych ręcznie wykonanych produktów? Opwiedz historię, przekaż emocje

Spodnie jeansowe z guzikiem w kształcie ust zara kids
Używane spodnie jeansowe z lekkimi przetarciami, guzik w kształcie ust, zwezane, z kieszeniami. Stan bardzo dobry. Firma zara kids, rozmiar 11-12 lat, 152 cm. W
24,00 zł

Zabawka mini zielony waz kobra samochodzik
Nowa zabawka dla dzieci mini wąż kobra na kółkach / samochodzik. Wymiary: 10 x 5 x 4 cm. Ta ekscytująca i nietypowa zabawka dostarczy maluchom wiele radości i b
5,00 zł

Robot z klockow 3 w 1 blue ray
Nowy zestaw klockow do złożenia robota blue ray, możliwość 3 kombinacji. Wymiary opakowania: 18,5 x 14 x 4,5 cm. Ten innowacyjny zestaw konstrukcyjny pozwala ci
25,00 zł

Koszula na krótki rękaw dla chłopca błękitna zapinana
Używana koszula chłopięca na krótki rekaw z kołnierzykiem, zapinana na guziki z lampasami granatowymi z dwoma kieszonkami. Rozmiar 12 skład: poliester i bawełna
9,00 zł

Kolczyki bladoróżowe szydełkowe koła ręcznie wykonane
Nowe ręcznie wykonane bladoróżowe szydełkowe kolczyki koła. Rękodzieło. Wymiary: 6 x 5 cm. Każdy z tych wyjątkowych kolczyków został starannie stworzony przeze
18,00 zł

Zegarek na rękę dziecięcy fioletowy świnka
Nieużywany zegarek analogowy dziecięcy, giętki pasek w kolorze fioletowym, tarcza w gumowej zdejmowanej otoczce w kształcie świnki. Wymiary: 26 x 4 cm. Bateria
20,00 zł

Mini piłka do ugniatania rzucania zabawy ośmiornica
Nowa mini pilka z pianki do ugniatania, rzucania, zabawy. Z kolorowym obrazkiem ośmiornicy. Średnica 6 cm. Swietny sposob na rozładowanie energii i jednocześnie
4,50 zł

Zestaw 4 grzechotek dla dzieci
Nowy zestaw 4 grzechotek dla dzieci, niemowląt pod opieka dorosłych. Różne kształty, np. żółw, telefon. Wymiary pudełka 26 x 19 x 6 cm. Dzięki różnorodnym kszt
24,50 zł

Słownik wyrazów obcych wydawnictwo Greg zapożyczenia
Nieużywany słownik wyrazów obcych wydawnictwa Greg. Prawdziwa skarbnica wiedzy dla osób, które pragną poszerzyć swoje umiejętności językowe i zrozumieć znaczeni
24,00 zł

Zabawka interaktywna edukacyjna muzyczna dla dzieci
Nowa zabawka interaktywna, edukacyjna grające pianino. Wymiary opakowania: 20 x 16,5 x 5 cm. Ta urocza zabawka wprowadzi Wasze dziecko w fascynujący świat muzy
45,00 zł

Niebieska zapalniczka gazowa z przyciskiem i blokada
Nieuzywana zapalniczka gazowa niebieska z blokada przed przypadkowym włączeniem. Przycisk włączający. Wymiary: 8 x 2,5 cm. Zapalniczka ma przycisk włączający,
1,90 zł

Książka lektura Chłopcy z placu broni Ferenc Molnar 1982
Książka z roku 1982. Lektura szkolna. Chłopcy z placu broni autora Ferenc Monar. Młodzieżowa agencja wydawnicza. Posiada wszystkie strony, jednak mają one ślady
8,00 zł

Magnesowy ludek z sznurka piłkarz z piłka niebieski
Nowy magnesowy ludek Magno - arc w kolorze niebieskim Qiun. Wykonany z sznurka w stroju piłkarza z piłka do nogi. Wymiary opakowania: 16 x 8,5 cm. Ten uroczy ma
8,50 zł

Dres bawełniany damski
Witam, Zapraszam do kupna dresu wykonanego ręcznie. Dres został wykonany w mojej małej pracowni FelizCraft ,z najwyższej jakości bawełny aż 95%. Cechuje go ni
264,00 zł

Szydełkowy koronkowy kołnierzyk beżowy
Nowy ręcznie wykonany szydełkowy kołnierzyk do bluzki lub sukienki w kolorze bezowym. Wiązanie na ozdobne sznurki z tylu. Średnica zewnętrzna 25, wewnętrzna 13
35,00 zł

Tanie Sztachety Metalowe na Ogrodzenie I i II gat. - Tanio
Różne długości dostępne od ręki na magazynie ! Szczegóły oferty na stronie https://www.sztachety.pl/ tel: 17 863 50 74 mail: zamowienia@blacha.pl Ceny II gatu
7,00 zł

Książka Czytaneczka. Ćwiczenia w pisaniu i czytaniu Podleśna
"Czytaneczka. Ćwiczenia w czytaniu i pisaniu” skierowany do najmłodszych uczniów. Publikacja składa się z trzech części. Część pierwsza to prezentacja wszystkic
9,00 zł

Sukienka w kwiaty z wiskozy z podszewka new look 10
Używana sukienka w kwiaty firmy new look. Rozmiar 10. Głęboki dekolt, gumka w talii. Luźny, rozłożysty dół. Skład: wierzch 100% wiskoza, podszewka 100% polieste
19,00 zł

Zabawka mini domek lalki barbie beżowo niebieski z mebelkami
Nowa zabawka beżowo - niebieski domek z zielonym plotem i z mebelkami. Może służyć jako domek lalki Barbie lub małego misia. Wymiary opakowania: 18 x 17,5 x 7 c
18,00 zł

Sweter bladoróżowy z dekoltem w serek
Używany bladoróżowy sweter z dekoltem serek. Tył lekko dłuższy od przodu. Z podwiniętymi na stałe rękawami. Stan bardzo dobry. Firma atmosphere, rozmiar 8/ 36.
28,00 zł

Co zrobić z nieudanym prezentem świątecznym?
Święta za nami... Zdarzyło Ci się kiedyś dostać upominek, który nie był Ci przydatny? Postaramy się pomóc.

Książka Git rozproszony system kontroli wersji helion
Używana książka / podręcznik / poradnik Git rozproszony system kontroli wersji wydawnictwa helion. "Git: Rozproszony system kontroli wersji" to popularna książ
45,00 zł

Nakręcana żółta biedronka w kropki zabawka dla dzieci
Nowa zabawka dla dzieci nakręcana duża biedronka zolta w czarne kropki. Po naciągnięciu sznurka jedzie do przodu, porusza skrzydełkami i wydaje dźwięki- dzwonec
14,00 zł

Zapiski więzienne Stefan Kardynał Wyszyński Prymas Polski
Książka wydana w Paryżu w 1982 r. Zapiski więzienne są cennym dokumentem trzyletniego okresu internowania Prymasa Polski, notatnik duchowy, listy, memoriały do
35,00 zł

Kolczyki czerwone szydełkowe kwiatki 3d wypukle hand-made
Nowe ręcznie wykonane kolczyki szydełkowe w kolorze intensywnie czerwonym w kształcie trójwymiarowych kwiatków. Rękodzieło. Wymiary: 3 x 4,5 cm. Każdy z tych u
22,00 zł

Maska karnawałowa na oczy i nos fioletowa turkusowa wstążka
Nowa maska karnawałowa metalowa z regulowana opaska wstążka. Zakrywa oczy i nos. Jest w kolorze fioletowym i turkusowym z elementami brokatowymi. Wymiary: 19 x
7,50 zł

Piłka do skakania z uchwytami niebieska
Nowa piłka do skakania z uchwytami do trzymania niebieska z kotem i królikiem. Wymiary nienapompowanej: średnica 35 cm, raczki 10 cm. Piłka do skakania z uchwyt
16,00 zł

Okularki/ gogle pływackie dziecięce czarne
Nowe okularki pływackie dziecięce w kolorze czarnym. Wymiary opakowania: 20 x 8 cm. Posiadam dwie takie same sztuki, oferta dotyczy jednej z nich. Zapewnią nie
5,00 zł

Hibiskusowa spódniczka na czarnej gumce
Pare razy założona hibiskusowa spódniczka na czarnej gumce . Rozciągliwy materiał. Wymiary: długość 44 cm, pas 27 cm.
21,00 zł

Poszewka na poduszkę połyskująca pomarańczowa z palma
Nowa poszewka na poduszkę z połyskującego pomaranczowego materialu zapinana na zamek. Z wyszywanym obrazkiem palmy. Wymiary: 43 x 43 cm. Posiadam 4 takie same s
7,00 zł

Mini bębenek na baterie do obracania w ręce żółty kurczak
Nowy mini bębenek na baterie do obracania w ręce. Piłka na sznurku do odbijania od membrany bębenka. W kolorze żółtym z obrazkiem kurczaka. Przy obracaniu kulec
12,00 zł

Gruba dłuższą bluza Lidl z kieszenią z przodu happy
Używana ciepła, gruba, granatowa, dłuższa bluza z kieszenią z przodu i napisem happy. Kupiona w Lidlu, esmara. Rozmiar XS. Skład: 80% bawełna, 20% poliester. J
35,00 zł

Książka Krzyżacy Jan Tyszkiewicz i Karol Mórawski 1970
Sprzedam książkę Krzyżacy Jan Tyszkiewicz i Karol Mórawski. Wydawnictwo Książka i Wiedza 1970. Spis treści: Krzyżacki płaszcz Adenauera, Z Jerozolimy przez Sied
15,00 zł

Kółko dmuchane plażowe zielone Ben 10
Nowe kółko plażowe dmuchane do pływania zielone z Ben 10. Średnica zewnętrzna: 62, wewnętrzna: 24 cm. Zapewni dzieciom godziny świetnej zabawy w wodzie. Z post
11,50 zł

Mała Encyklopedia Techniki PWN, wydanie I, red. Troskolański
Witam, Sprzedam Małą Encyklopedię Techniki napisaną pod redakcją Adama Troskolańskiego, wydaną 1960 r. przez Państwowe Wydawnictwo Naukowe, wydanie I. Książ
69,00 zł

Zapinany grantowy klasyczny sweterek h&m M
Używany zapinany na guziki klasyczny krój granatowy sweterek firmy h&m. Rozmiar z metki M (moim zdaniem S). Rekaw 3/4. Skład: bawełna. Wymiary: długość 45 cm, s
6,50 zł

Kolczyki pomarańczowe szydełkowe kwiatki
Nowe ręcznie wykonane kolczyki szydełkowe w kolorze pomarańczowym w kształcie kwiatków. W rzeczywistości kolory są trochę żywsze. Wymiary: 5 x 4 cm. Posiadam dw
18,00 zł

31 bajek na każdy dzień miesiąca Disney
Nieuzywana książeczka z 31 bójkami na każdy dzień miesiąca na dobranoc. Bajki Disney. Wymiary: 29 x 20 cm. Zapraszamy do krainy bajek! Wspólne czytanie z rodzic
4,80 zł

Zabawka mini żółw na kółkach samochodzik nakręcany
Niwa zabawka dla dzieci mini kolorowy żółw na kółkach / samochodzik nakręcany. Po naciągnięciu jednego z trzech kołek - przedniego i postawieniu na podłożu żółw
5,50 zł

Mini czerwony samochodzik
Nowy mini czerwony samochodzik o wymiarach 7 x 3 x 2 cm. Posiadam 3 takie same sztuki, oferta dotyczy jednej z nich. Dla miłośników motoryzacji i ciekawych gadż
6,00 zł

Zestaw czerwonych gumek do bransoletek z akcesoriami
Nowy zestaw czerwonych gumek do robienia bransoletek wraz z haczykami i plastikowym szydełkiem, aby ułatwić Ci tworzenie różnych wzorów i motywów. Posiadam dwa
8,00 zł

Post, relacja, reklama w social mediach, Instagram, Facebook
Autoreklama - jak wypromować własne produkty w internecie. Czy skuteczna?

Podkładka wodoodporna antypoślizgowa na stół biurko kwiaty
Nowa podkładka wodoodporna z strony wierzchniej, piankowa antypoślizgowa od spodu. W piękne kwiatowe różowe wzory lilie. Idealne jako dekoracja i zabezpieczenie
3,50 zł

Biały woreczek szydełkowy z sercem
Nowy ręcznie wykonany biały woreczek szydełkowy z sercem. Np. na zioła do szafy, na biżuterię. Wiązany na wstążkę. Wymiary: 12 x 8,5 cm. Nie ma nic piękniejszeg
30,00 zł

Słowiańska spódnica na gumce diy
Raz założona hand-made spódniczka w słowiańskie ludowe kwiatowe wzory z halka podnosząca materiał wierzchni. Wymiary: długość 50 cm, pas 37 cm. O unikalnym wzor
36,00 zł

książka Przed lotem Jerzy Rutkowski Wydawnictwo Łódzkie 1982
Mam na sprzedaż książkę Przed Lotem Jerzego Rutkowskiego, wydawnictwo łódzkie, 1982. Spis treści: Dziadek Anteusz, Przed Lotem, Kuszenie Kaziuka, Nasz stary, Ku
10,00 zł

Spodenki/ krótkie leginsy gimnastyczne sportowe na rower
Używane szare spodenki do ćwiczeń, na rower, leginsy sportowe długości 3/4. Posiadają wewnętrzna kieszeń na kluczyk. Firma fabletics, rozmiar S. Skład: 88% poli
16,00 zł

Książka Duch pani Genlis i inne opowiadania Mikołaj Leskow
Sprzedam książkę Duch pani Genlis i inne opowiadania Mikołaj Leskow. Wydawnictwo Czytelnik, Warszawa 1971. Spis rzeczy: Muflon, Orzeł biały, Duch pani Genlis, N
15,00 zł

Biała elegancka bluzka zapinana guziki kołnierzyk terranova
Używana elegancka biała bluzka zapinana na guziki z rękawem 3/4. Z cienkiego lekko prześwitującego materiału na trochę mniej formalne wyjścia lub z podkoszulka.
16,00 zł

Szczepienia - niebezpieczne, ukrywane fakty Ian Sinclair
Szczepienia od początku powstania budziły w ludziach sporo wątpliwości, nawet dezaprobaty. Dlaczego jednak do tego doszło? Czy są jakieś źródła, które donosiłyb
30,00 zł

Szydełkowe mini śnieżynki
Nowe ręcznie wykonane szydełkowe białe śnieżynki. Idealna ozdoba na choinkę lub stroik świąteczny lub jako prezent. Średnica około 4 cm. Oferta dotyczy jednej s
10,00 zł

Naklejka motywacyjna 3d świnka
Nowe naklejki, nagroda po wizycie u lekarza dla dziecka, z nadrukiem soczewkowym. Naklejka przestawia poruszająca się świnkę wraz z napisem pomocnik lekarza. Śr
1,00 zł

Mini różowa torebka, kopertówka usztywniana na lancuszku
Używana mini różowa elegancka torebka kopertówka usztywniana na łańcuszku. Z lusterkiem i kieszonka w środku. Zapinana na magnes. Lekko połyskująca i marszczona
29,00 zł

Lampion papierowy pomarańczowy wiszący halloween
Nowy lampion papierowy z stelażem w kolorze pomarańczowym do powieszenia. Ozdoba na halloween w kształcie dyni. Wymiary opakowania: 30 x 30 cm. Dodatek do Twoje
15,00 zł

Torebka na prezent komunijny błękitna
Nowa torebka prezentowa biało- blekitna z grubego papieru. Wymiary: 33 x 22,5 cm. Posiadam 5 takich samych sztuk, oferta dotyczy jednej z nich.
5,50 zł

Mała torebka z wykończeniem koronkowym
Używana mała torebka z wykończeniem koronkowym, zapinana na zatrzask, z kieszeniami i paskiem. Wymiary: wysokość 15 cm, szerokość 21 cm.
15,00 zł

Rzemyk sznurek na pranie ogród taras balkon 4mm x 20m
Rzemyk na pranie 4mm x 20m to idealny produkt do wieszania prania. Sznurek na balkon. Jest wykonany z wysokiej jakości materiału, który jest odporny na działani
10,00 zł

Mała księżniczka frances Burnett miękka oprawa zielona sowa
Mała księżniczka Frances Hodgson Burnett Książka w dobrym stanie, czysta, niepopisana, w miękkiej oprawie. Wydawnictwo zielona sowa. Z okładki: Mała księżnicz
12,00 zł

Telefon Samsung galaxy j4+
Używany telefon komórkowy samsung galaxy j4+. Stan dobry- pęknięte szkło hartowane i możliwe, ze lekko zarysowany róg ekranu. Sprawny.
150,00 zł

Gruba prostokątna torebka prezentowa
Nowa torebka prezentowa z grubego papieru biała w różowe gwiazdki i z napisem for you. Wymiary: 26 x 32 cm.
3,50 zł

Sukienka w paski na ramiączkach letnia vintage
Sukienka letnia na ramiączkach biała w czarne paski. Usztywniana w biuście. Luźny dół. Rozmiar około s. Skład 95% wiskoza, 5% elastan. Długość: 81 cm. Talia: 32
40,00 zł
Darmowy serwis ogłoszeniowy MamRzeczy.pl
Czy zdarzyło Ci się poszukiwać idealnej okazji, by upolować używane rzeczy, które wciąż mają swoją wartość? Darmowy serwis ogłoszeniowy MamRzeczy.pl to przestrzeń stworzona z myślą o Tobie! Dzięki szerokiemu wachlarzowi kategorii, z łatwością znajdziesz przedmioty dopasowane do Twoich potrzeb – od mody i elektroniki po akcesoria do domu czy rzeczy do garażu.
Darmowy serwis ogłoszeniowy, który inspiruje
MamRzeczy.pl to miejsce, gdzie bez dodatkowych kosztów możesz zarówno sprzedać, jak i kupić różnorodne przedmioty. Nie pobieramy opłat od sprzedających ani kupujących – działamy na zasadach, które sprzyjają społeczności lokalnej. Wystarczy kilka chwil, aby dodać ogłoszenie, a intuicyjny interfejs pozwala z łatwością znaleźć dokładnie to, czego szukasz.
Znajdź wyjątkowe przedmioty do domu i ogrodu
Szukasz inspiracji, by urządzić przestrzeń w swoim stylu? Na naszej platformie odkryjesz bogaty wybór używanych rzeczy do ogrodu, które mogą odmienić Twój kącik zieleni, oraz stylowe dodatki i funkcjonalne akcesoria do domu, które podkreślą wyjątkowy charakter Twoich wnętrz. Nie zapominaj także o praktycznych rozwiązaniach – od narzędzi, aż po rzeczy do garażu, które pomogą Ci w organizacji przestrzeni.
Dołącz do społeczności MamRzeczy.pl!
Z nami sprzedawanie i kupowanie jest proste, szybkie i wygodne. Znajdź nowe zastosowanie dla przedmiotów, które już Ci nie służą, albo odkryj coś, co idealnie wpasuje się w Twoje potrzeby. Zaufaj naszemu darmowemu serwisowi ogłoszeniowemu i dołącz do tysięcy użytkowników, którzy już korzystają z naszej platformy. Dodaj swoje ogłoszenie już teraz lub zacznij przeglądać oferty – przekonaj się, jak wiele możesz zyskać!