Instrukcja portalu- jak to działa?

Witaj w serwisie ogłoszeniowym mamrzeczy.pl!

Poniżej przedstawiam instrukcję obsługi, która pomoże Ci korzystać z naszej platformy:
 1. Rejestracja: - Aby móc dodawać ogłoszenia, musisz założyć konto w naszym serwisie. Kliknij przycisk "Rejestracja" w menu (prawy, górny róg strony) i wypełnij formularz. - Po dokonaniu rejestracji otrzymasz e-mail z linkiem aktywacyjnym. Kliknij na ten link, aby aktywować swoje konto. Możesz też zalogować się / zarejestrować przy użyciu przycisku logowania z facebookiem - nie ma konieczności potwierdzania e-maila przy tym sposobie dołączania do naszego serwisu. Dokładna instrukcja zakładania konta poprzez podanie adresu e-mail poniżej - rejestracja e-mail. Dokładna instrukcja zakładania konta poprzez Facebook poniżej - rejestracja Facebook.
 2. Dodawanie ogłoszeń: - Zaloguj się na swoje konto i kliknij przycisk "Dodaj ogłoszenie" w menu lub na stronie głównej biały plusik na fioletowym okrągłym tle w prawym dolnym rogu strony. Wypełnij formularz, podając tytuł, opis, cenę, numer telefonu i inne informacje dotyczące ogłoszenia. - Dodaj lokalizację (po wpisaniu pierwszych liter automatycznie wyświetlą się podpowiedzi) i / lub zdjęcia, jeśli chcesz. Możesz dodać do 10 zdjęć. Po wgraniu zdjęć, możesz usunąć te, które Ci nie odpowiadają - przycisk x na szarym tle. Klikając na zdjęcie wybierasz te, które będzie wyświetlane jako główne. Naciśnij przycisk "Dodaj ogłoszenie" i już, możesz dodawać kolejne oferty.
 3. Przeglądanie ogłoszeń: - Na stronie głównej możesz przeglądać najnowsze ogłoszenia. Możesz użyć wyszukiwarki i wpisać słowo kluczowe (nazwe rzeczy, lokalizacje lub cechy szczególne), aby znaleźć ogłoszenia odpowiadające Twoim potrzebom.
 4. Edycja i usuwanie ogłoszeń: - Zaloguj się na swoje konto i przejdź do zakładki "Moje ogłoszenia". - Wybierz ogłoszenie, które chcesz edytować lub usunąć. - Kliknij przycisk "Edytuj" lub "Usuń" i postępuj zgodnie z instrukcjami.
 5. Zapomniałem / -am hasło lub chcę zmienić hasło do konta: - mamy taką możliwość. Poniżej - instrukcja zmiany hasła.
 6. Kontakt z ogłoszeniodawcą: - Aby skontaktować się z ogłoszeniodawcą, kliknij przycisk "Zadzwoń" lub "Napisz" na stronie ogłoszenia.
 7. Bezpieczeństwo: - Pamiętaj, żeby zawsze zachować ostrożność podczas korzystania z serwisu ogłoszeniowego - Przed spotkaniem z ogłoszeniodawcą, przelewem lub wysyłką upewnij się, że masz jego dane kontaktowe i że spotkanie jest bezpieczne.

Jak założyć konto poprzez e-mail?

 1. Wejdz na stronę: Rejestracja- kliknij TUTAJ
 2. W pierwszym okienku podaj swój pełen adres e-mail (bez polskich znaków), np. przyklad@poczta.pl. Jeśli korzystasz z telefonu wystarczy dotknąć ramki, a pojawi się klawiatura. Będziesz korzystać z tego adresu przy logowaniu do konta i to właśnie na ten adres po wypełnieniu wszystkich okienek i potwierdzeniu otrzymasz e-mail aktywacyjny. Pamiętaj aby sprawdzić poprawność wpisanego adresu tak aby nie miał żadnych literówek.
 3. W drugim okienku należy wpisać hasło do zakładanego konta. Będziesz go również używać przy logowaniu, wiec powinno być łatwe do zapamiętania, ale jednocześnie powinno składać się z minimum 8 znaków.
 4. Kolejne okienko powinno zawierać powtórzone hasło. Tutaj sprawdzamy czy na pewno hasła są identyczne, aby uniknąć problemów przy logowaniu w przyszłości. Jeszcze raz podaj to samo hasło.
 5. Ostatnie okienko to nazwa Twojego konta. Musi składać się z minimum 3 znaków. To właśnie ta nazwa będzie widoczna innym użytkownikom, gdy będziesz z nimi wymieniać wiadomości na temat wybranych produktów. Tak zatytułowana będzie lista Twoich produktów.
 6. Jeżeli uzupełniłeś/aś wszystkie okienka teraz należy zatwierdzić dane oraz regulamin serwisu. Aby to zrobić wciśnij fioletowy przycisk z napisem zarejestruj.
 7. Po wciśnieniu przycisku powinien pojawić się na ekranie wyskakujący komunikat z informacją o przesłanym e-mailu z linkiem aktywacyjnym (zatwierdzenie konta). Pod komunikatem znajduje się przycisk OK - należy go kliknąć. Jeżeli taki komunikat się nie pojawił to prawdopodobnie wystąpił błąd w formularzu. Należy sprawdzić czy pod którymś z okienek pojawiła się fioletowa uwaga o rodzaju błędu. Należy poprawić dane zgodnie z opisem komunikatu.
 8. Teraz należy wejść na stronę swojej poczty, może to być np: gmail, wp, interia lub onet. Zaloguj się do swojej poczty. Email z serwisu mamrzeczy.pl powinien znajdować się w wiadomościach odebranych. Jeżeli nie trafił tam to należy sprawdzić zakładkę spam lub wpisać w panelu wyszukiwania poczty: mamrzeczy.pl. Tytuł maila to: Potwierdź swój adres e-mail. Treść maila:

  Dziękujemy za zarejestrowanie się na naszym serwisie ogłoszeniowym mamrzeczy.pl.
  Aby móc dodawać ogłoszenia oraz korzystać ze wszystkich funkcjonalności naszego serwisu, prosimy o kliknięcie w poniższy link aktywacyjny:
  TUTAJ ZNAJDOWAĆ SIĘ BĘDZIE INDYWIDUALNY LINK AKTYWACYJNY- należy go kliknąć
  Po kliknięciu w powyższy link, Twoje konto zostanie aktywowane, a ty będziesz mógł logować się do naszego serwisu.
  Pozdrawiamy,
  Zespół mamrzeczy.pl

 9. Po kliknięciu w link aktywacyjny zostaniesz automatycznie przenisiony na strone mamrzeczy.pl. Gratulacje! Twoje kotno zostało pomyślnie założone i możesz w pełni korzystać z funkcjonalnośći naszego serwisu ogłoszeniowego. Dodawaj ogłoszenia, kupuj rzeczy i ciesz się z nowych nabytków lub zarobionych pieniędzy!
 10. Aby się zalogować do swojego konta należy kliknąć przycisk zaloguj w menu z prawej strony lub wejsc w logowanie TUTAJ. Dodawanie ogłoszeń - kliknij fioletowy przycisk na stronie głównej w prawym dolnym rogu z symbolem plusa lub w menu dodaj rzeczy, lub ten link do dodawania ogłoszeń. Dodawanie rzeczy jest możliwe tylko dla zalogowanych użytkowników.

Jak założyć konto poprzez Facebook?

 1. Zaloguj się do swojego prywatnego konta Facebook lub konta Twojej działalności na Facebook. Jeżeli jesteś już zalogowany w aplikacji lub przeglądarce możesz pominąć ten punkt.
 2. Wejdz na stronę mamrzeczy.pl (zakładka rejestracja lub logowanie): Rejestracja- kliknij TUTAJ Naciśnij duży niebieski przycisk u góry strony z napisem: Zaloguj się z Facebook-iem lub po prostu przycisk poniżej.

 3. Zostaniesz przekierowany na stronę Facebook, wyświetli się komunikat:

  Mamrzeczy.pl prosi o dostęp do:

  imię i nazwisko oraz zdjęcie profilowe i adres e-mail.

  Edytuj uprawnienia dostępu

  Aplikacja nie będzie mogła publikować na Facebooku.

  A poniżej komunikatu dwa przyciski: niebieski - Kontynuuj jako... (Twoje imię lub nazwa strony konta Facebook, z którym będziesz się logować), szary - anuluj.

  INFORMACJE: Nazwa Twojego profilu na Facebooku będzie używana jako nazwa Twojego profilu na mamrzeczy.pl. Twój adres e-mail nie będzie publiczny, będzie jedynie służył do weryfikacji Twojego konta (np. gdy zapomnisz hasła) i będzie możliwe zalogowanie również przy jego użyciu. Nie posiadamy w tej chwili możliwości dodawania zdjęć profilowych do konta mamrzeczy.pl.

 4. Aby potwierdzić założenie konta na mamrzeczy.pl należy wcisnąć niebieski przycisk Kontynuuj jako...
 5. Konto mamrzeczy.pl założone! GRATULACJE :) Możesz w pełni korzystać z funkcjonalności, dodawać ogłoszenia i sprzedawać.
 6. Aby ponownie zalogować się do swojego konta należy kliknąć przycisk zaloguj w menu z prawej strony lub wejsc w logowanie TUTAJ lub rejestracja i znowu kliknąć niebieski przycisk: Zaloguj z Facebook-iem. Tym razem od razu po zalogowaniu pojawi się strona główna mamrzeczy.pl.

Jak zmienić hasło?

 1. Powinniśmy być zalogowani na swoim koncie mamrzeczy.pl. Aby się do niego zalogować należy kliknąć przycisk zaloguj w menu z prawej strony lub wejsc w logowanie TUTAJ.
 2. Aby zmienić hasło do swojego konta należy kliknąć przycisk profil w menu z prawej strony lub wejsc w mój profil TUTAJ.
 3. Na stronie swojego profilu, poniżej naszego adresu e-mail, znajduje się duży fioletowy przycisk: Zmień hasło. Po kliknięciu zostaniemy przenisieni na zakładkę zmiany hasła.
 4. Należy podać stare hasło oraz dwukrotnie wprowadzić nowe hasło (wpisy muszą być identyczne) w oknach formularza, a następnie zatwierdzić fioletowym przyciskiem: Zmień. Gotowe!

Nie pamiętam hasła

 1. Należy przejść na zakładkę logowania w menu z prawej strony Zaloguj lub wejsc w logowanie TUTAJ.
 2. Poniżej okienek formularza logowania po prawej stronie znajduje się fioletowy napis: Zapomniałeś hasła?. Należy go kliknąć.
 3. Wprowadzamy adres e-mail, na który zarejestrowaliśmy nasze konto i klikamy fioletowy przycisk: Zresetuj hasło.
 4. E-mail zmiany hasła został wysłany na Twoją pocztę. Należy postępować zgodnie z instrukcjami zawartymi w mailu.
Mam nadzieję, że ta instrukcja pomogła Ci w korzystaniu z naszego serwisu. Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego.

Możesz też odwiedzić jeden z naszych funpage-y: